Informacje bieżące

Już pływam

baner na strone juz plywam
W dniach od 13.03.2017 r. do 19.06.2017 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu biorą udział w projekcie pn „Już pływam”.Projekt obejmuje 10 wyjazdów dla 3 grup po 15 osób ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu. Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu po 2 godziny dla każdej grupy. Podczas jednego wyjazdu z pływalni skorzysta 45 dzieci. Projekt przyczyni się do nabycia podstawowych umiejętności pływania przez dzieci oraz poprawi ich kondycję fizyczną. Zajęcia są dobrą formą profilaktyki wad postawy. Ponadto zajęcia nauki pływania są doskonałą formą spędzania wolnego czasu przez dzieci.


"ZOSTAŃ RODZICEM ZASTĘPCZYM" - kampania społeczna powiatowego centrum pomocy rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej

plakatPowiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej poszukuje kandydatów (małżeństwa lub osoby samotne) na rodziców zastępczych. Procedura i przygotowanie się do tej roli są trudne, ale, jak pokazuje doświadczenie osób już prowadzących taką działalność, daje ogromną satysfakcję.

>> Czytaj więcej: "ZOSTAŃ RODZICEM ZASTĘPCZYM" -...

Złote Gody w Gminie Bolesław.

zote gody 1 20170203 1624840316W dniu 2 lutego br. w Urzędzie Gminy w Bolesławiu miała miejsce uroczystość Jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego mieszkańców naszej gminy. Małżonkowie obchodzący Złote Gody uhonorowani zostali medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę.

>> Czytaj więcej: Złote Gody w Gminie Bolesław.