Informacje bieżące

Kino plenerowe w Bolesławiu - sukces wspólnej inicjatywy

Miniatura kino plenerowe W piątek 14 czerwca w malowniczej scenerii naszej Gminy odbyło się wyjątkowe wydarzenie - kino plenerowe, które przyciągnęło licznych mieszkańców oraz gości. Organizatorem tego kulturalnego przedsięwzięcia była Gminna Biblioteka Publiczna w Bolesławiu, Wójt Gminy Bolesław - Kazimierz Olearczyk oraz Radio RDN Małopolska. Wieczór rozpoczął się o zmierzchu, gdy na dużym ekranie pojawił się film, pt. "Mia i Biały Lew". Ta wzruszająca opowieść o przyjaźni między dziewczynką a dzikim lwem nie tylko poruszyła serca widzów, ale również ukazała piękno afrykańskiej przyrody i ważne przesłanie o ochronie zwierząt. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Tłumy mieszkańców z całymi rodzinami, młodzież oraz seniorzy przybyli, aby wspólnie cieszyć się tym wyjątkowym seansem pod gołym niebem. Uczestnicy mieli również możliwość korzystania z darmowego popcornu oraz waty cukrowej.
Wydarzenie to było doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej, wspólnego spędzenia czasu oraz promocji kulturalnych inicjatyw w naszej Gminie. Dyrektor Biblioteki w krótkim powitaniu wyraziła swoje zadowolenie z tak wysokiej frekwencji. Natomiast Wójt Gminy, obecny na wydarzeniu dziękował wszystkim, którzy przyczynili się organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy wszystkim za udział. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się podczas kina plenerowego w Boleslawiu.

kino plenerowe

kino plenerowe

kino plenerowe