Informacje bieżące

Czasowe utrudnienia w ruchu w miejscowości Bolesław

wykrzynikUrząd Gminy w Bolesławiu informuje mieszkańców, że w dniach 15-16 września br (tj. środa i czwartek) w godzinach od 8.00 do 18.00 będzie w częściowo zamknięta droga powiatowa nr 1303K w miejscowości Bolesław (centrum). W tym czasie wykonawca inwestycji położy wastwę ścieralną z betonu asfaltowego na całej szerokości jezdni. Prace rozpoczną się od strony cmentarza i będą prowadzone w kierunku miejscowości Mędrzechów. W czasie zamknięcia drogi wykonawca będzie kierował ruchem i wskazywał możliwość objazdu. Pierwotnie zamknięcie drogi było planowane na 14-15 września br. 

przyznanie stypendium szkolnego w ramach pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Bolesław

Urząd Gminy w Bolesławiu informuje, że do dnia 15 września 2021 r. można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego w ramach pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Bolesław. Dochód rodziny ucznia nie może przekroczyć 528 zł netto na osobę (dochód za m-c sierpień 2021 r).
Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy składać w Urzędzie Gminy w Bolesławiu pokój nr 1.
Więcej informacji pod nr tel 146415018 wew. 24.

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM SZKOLNEGO