- Szczegóły
-
Opublikowano: środa 22-04-26 | 08:43
-
DK

Największy projekt piłkarski dla młodzieży w Polsce powraca. Właśnie wystartowała rekrutacja do trzeciej edycji turnieju Z Orlika na Stadion – realizowanego w ramach Programu Rządowego Aktywna Szkoła. Na młodych sportowców czekają nie tylko wielkie emocje na boisku, ale także szansa na finał na wielkim piłkarskim stadionie. Nagrodą główną, o której marzy każdy młody piłkarz i piłkarka, będzie zgrupowanie szkoleniowe w zagranicznym klubie. Turniej Z Orlika na Stadion na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych projektów piłkarskich w kraju. W poprzedniej edycji odbyło się ok. 2,7 tysiąca lokalnych turniejów, w których wzięło udział ok. 72 tysiące dzieci. Reprezentowały one ponad 8 tysięcy drużyn.
>> Czytaj więcej: Ruszyły zapisy do III edycji turnieju...