Informacje bieżące

Rolniku sprzedawaj i zarabiaj więcej bezpłatne ogłoszenia na MyZbieramy.pl

my zbieramy plaka info

Rolniku sprzedawaj i zarabiaj więcej – bezpłatne ogłoszenia na MyZbieramy.pl

Informujemy, że pod patronatem m.in. Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego ruszył portal MyZbieramy.pl - gdzie rolnicy, sadownicy mogą bezpłatnie dodawać ogłoszenia.

Celem portalu jest zachęcanie rolników, by zwiększyli swoje przychody i sprzedawali swoje owoce, warzywa, przetwory także w gospodarstwach, w ramach obowiązujących od stycznia przepisów sprzedaży bezpośredniej żywności. Przepisy te znacznie ułatwiają handel, bo w przypadku sprzedaży w swoim gospodarstwie nie przetworzonych owoców i warzywa nie potrzebne są żadne dodatkowe zgody i nie są pobierane za to opłaty.

Portal promuje równocześnie, bardzo popularne np. w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, zapraszanie na zbiory.  Wówczas to osoby zaproszone w danym terminie na pole, do sadu, zbierają dla SIEBIE owoce, warzywa i na miejscu płacą za nie rolnikowi.

Ponadto rolnik może zamieścić oferty pracy, jeśli poszukuje pracowników do zbioru.

Ogłoszenie widoczne jest przez co najmniej 40 dni, w każdym momencie rolnik może samodzielnie dokonać w nim zmian. Zbierający, kupujący będą mogli  znaleźć ofertę blisko swojego domu korzystając z wyszukiwarki na portalu. Po założeniu swojego konta użytkownik otrzymuje dostęp do dokładnych danych o ofercie, adresie, numerze telefonu kontaktowego. Co ważne wszystkie opcje na portalu są bezpłatne.

Portal planuje utrzymywać się z reklam, sponsorowania, a w przyszłości z promowanych ofert. Współpracuje z organizacjami rolniczymi, mediami o tematyce rolniczej, portalami o zdrowiu, odżywianiu się i wychowywaniu dzieci.

Adres portalu:

www.myzbieramy.pl