Informacje urzędowe

Informacja Urzędu Gminy w Bolesławiu dot. zgłoszeń do OKW

Urząd Gminy w Bolesławiu informuje, że w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii wirusa SARS-CoV-2, oraz w związku z zamknięciem dla interesantów budynku urzędu zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres: boleslaw_t@zgwrp.org.plpkw-120401@pkw.gov.pl lub pocztą tradycyjną, zgodnie z poniższymi wyjaśnieniami Państwowej Komisji Wyborczej.

Telefon kontaktowy: 14 6415018

Informacja o wstrzymaniu obsługi interesantów

koronawirus logoWójt Gminy Bolesław informuję, że od dnia 16.03.2020 r. Urząd Gminy wstrzymuję bezpośrednią obsługę interesantów.
Obsługiwani będą jedynie interesanci po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w szczególnie uzasadnionych przypadkach (np. rejestracja zgonów, poważne sytuacje kryzysowe).
Wszelkie podejmowane działania mają charakter prewencyjny w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia i rozpowszechniania się koronawirusa COVID-16 na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Kontakt telefoniczny:
14 6415018
14 6415001
607 140 520

Zarządzenie nr 21/2020 Wójta Gminy Bolesław z dnia 16.30.2020 r.

Urząd Gminy w Bolesławiu apeluje do mieszkańców o ograniczenie wizyt w miejscach publicznych

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bolesław

informacjaW związku z zagrożeniem zakażenia korona wirusem COVID-19, zwracam się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt miejscach publicznych jak również w Urzędzie Gminy w Bolesławiu, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz innych jednostkach organizacyjnych gminy, do niezbędnego minimum.

>> Czytaj więcej: Urząd Gminy w Bolesławiu apeluje do...

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

>> Czytaj więcej: Zawieszenie zajęć...