Informacje bieżące

Zaproszenie na obchodyJubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

3maj1 najnowsza wersja

Wójt Gminy Bolesław, Proboszcz Parafii p.w. Św. Wojciecha oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Bolesławiu serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Jubileuszu 1050 rocznicy Chrztu Polski oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, które rozpoczną się 3 maja o godz. 15.00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Bolesławiu. Dalsze uroczystości odbywać się będą pod Pomnikiem Grunwald gdzie nastąpi poświęcenie pamiątkowego dębu "Wojciech" oraz odsłonięcie tablicy pamiątkowej.

Bezpłatne badania mammograficzne.

Lux Med Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusie, które odbędą się 18 kwietnia przy Urzędzie Gminy w Bolesławiu

Informacja dla rolników

Agencja Rynku Rolnego informuje rolników o możliwości uzyskania wsparcia w sektorze mleka i wieprzowiny.

Pobierz informację

Szkolna Wigilia w Gimnazjum

wigilia minJak co roku w Gimnazjum im. st. sierż. I. Łazarza ps. „Lot” w Zespole Szkół w Bolesławiu, odbyły się uroczystości związane ze świętami. Młodzież wraz z nauczycielami przygotowała Opłatek, na którym spotkała się cała szkolna społeczność z zaproszonymi gośćmi. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Bolesław inż. Kazimierz Olearczyk, który w swoim wystąpieniu zawarł wiele pochwał pod adresem naszej szkoły i uczniów. Złożył także serdeczne życzenia świąteczne wszystkim zebranym z prośbą o przekazanie ich dalej w rodzinach i środowisku.

>> Czytaj więcej: Szkolna Wigilia w Gimnazjum